Hakkımızda

 Kalabalıklaşan toplumlarda ortak yaşam koşulları giderek zorlaşmakta ve düzeni korumaya çalışan yasaların sayısı da sürekli artmaktadır. Bu durum, içinde yaşadığımız binaların yönetimini de çok yakından ilgilendirmektedir.

 

     Şöyleki..!

 

     Gelişen dünyada iş hayatı ve zorluklarıyla ilgilenen insanımız bir de oturdukları site veya apartmanın sorunlarına vakit ayırma gibi bir durumda bırakılıyor ve maalesef kat malikleri arasından seçilen bu yöneticiler böyle bir yaşam alanının idaresine gerektiğince yetişemiyor.

 

     Ayrıca..!

 

     Ekonomi ve teknolojinin gelişmesi, iş yerleri ve yaşam alanlarının değişmesine, farklılaşmasına ve ihtiyaçlarının artmasına neden olmuştur. Bunun sonucu olarak da bireylerin tesislerden beklentilerini karşılayabilmek ve yaşamlarını kolaylaştırmak için “Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi” gereksinimi ortaya çıkmıştır.

 

     Çözüm Nedir..?

 

     Apartman veya Site Yönetimi ciddiyetle yaklaşılması gereken ilgi ve mesai isteyen bir ekip çalışmasıyla desteklenmelidir. İşte bu yönetim işlerine; mali, idari  ve hukuk departmanlarını oluşturan, tam destekli bakım-onarım anlaşmalarını yapan, periyodik bakımları (asansör, havuz bakımı, vs.gibi) zamanında yaptıran; gerektiğinde personel desteği sağlayabilecek (güvenlik personeli, kapıcı, vs.gibi) donanıma sahip ve ayrıca çevre güvenliğinden de sorumlu olabilecek  yöneticilerin atanması gerekir.

 

     İşte bu noktada..!

 

     İSHAR Yönetim, Samsun’a “Apartman ve Site Yönetimi” ile ilgili profesyonel hizmet vermek için kurulmuş olan ve insanların yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen uzman bir kadro olma yolunda sürekli gelişme göstermektedir.

 

     Sonuç olarak..!

 

     Biz firma olarak - üçüncü bir şahıs olarak - aidatların takibi, kapıcının sigortası, bina ve site içindeki ortak alanlarda oluşmuş problemleri çözme ve bu gibi konularda binalarda oturmuş olan sakinlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bina sakinleri için de bu, “huzurlu bir yaşam” demek oluyor.

 

 

Hakan KESKİN

(İŞLETMECİ)

Top